W elitarnym gronie, na poziomie strategicznym- stawimy czoła aktualnym wyzwaniom!

16-17.09.2020 | Edycja Online

Miejsce

Hotel Renaissance Warsaw Airport

ADRES

ul. Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa


Zapraszamy Państwa do pierwszego obiektu sieci Renaissance w naszym kraju, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance Warsaw Airport który znajduje się tylko 67 kroków od terminala odlotów warszawskiego Lotniska Chopina.

Zakwaterowanie

Wszystkie pokoje wyposażone są w duże i wygodne łóżka, telewizory LCD (49” lub 55”), bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu, minibar, żelazko i deskę do prasowania oraz suszarkę do włosówPrzestronne i nowocześnie urządzone łazienki zapewnią komfort i relaks po dniu pełnym wrażeń.

Ceny:
Pokój 1 os. ze śniadaniem – 500 PLN netto
Pokój 2 os. ze śniadaniem – 580 PLN netto

Lokalizacja

Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. F. Chopina
w Warszawie.
Najszybszym środkiem komunikacji z centrum Warszawy jest pociąg, który obsługuje dwóch przewoźników kolejowych: Szybka Kolej Miejska (SKM – linia S2 oraz S3)  i Koleje Mazowieckie.

www.skm.warszawa.pl

https://www.mazowieckie.com.pl/

Poza godzinami szczytu polecamy również komunikację autobusową. Linią 175 można dostać się bezpośrednio z Dworca Centralnego na lotnisko. Pozostałe połączenia autobusowe to linie:

188, 148, 331

www.ztm.waw.pl

Parking Renaissance Warsaw Airport

Hotel dysponuje 100 płatnymi miejscami parkingowymi. Wjazd na parking znajduje się po lewej stronie budynku od wejścia do hotelu. Płatności za parkowanie dokonuje się w recepcji hotelowej. Koszt parkingu dla uczestników konferencji Blue Business Media: 53 PLN brutto za miejsce za dobę.

LINK REZERWACYJNY

ZAREZERWUJ POKÓJ
W NIŻSZEJ CENIE

DOJAZD

KONTAKT

Anita Szeliga-Szewczyk
Conference Coordinator
+48 665 990 919
anita.szeliga@bbm.pl

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI